Uus (digi)turunduse käsiraamat

Raamatu soodushind on nüüdsest 9,99 €

Osta saab Rahva Raamat ja Apollo poodidest üle Eesti. Ostmiseks klikka allolevatel linkidel.

Uus raamat

DIGITAL MINDS"

12 asja, mida iga ettevõte peab teadma (digi)turundusest

SISUKORD

Osta raamat

Copyright 2016 WWW Marketing OÜ
wsionline.ee

Sharon Rowlands

CEO, ReachLocal

It's not easy to master the complexities of the digital marketing world, but this collection of authors can get any brand than they envisioned."

Dave Kerpen

CEO & Founder, Likeable Local and NY Times Best-Selling Author

„Fourteen of the sharpest, most Likeable minds in the industry show us how to use digital tactics to shine brighter than the competition. Consider this book the perfect arsenal for any marketing team."

Miks osta?

WSI raamatu Digital Minds" uus ja täiendatud versioon tuleb Rahva Raamatu ning Apollo kauplustesse müügile 5. märtsil. Sul on hea võimalus osta raamat soodushinnaga eelmüügist endale või kingiks kallile sõbrale. Miks mitte ka oma ülemusele, et ta saaks aru (digi)turunduse vajalikkusest ettevõtte arendamisel :)

Raamat on inglise keeles, pehmete kaantega ja sisaldab 251 lehekülge digiturunduse teadmisi maailma erinevatest nurkadest, Põhja-Ameerikast Lõuna-Aafrikani.

Raamatu autorid

Dan Monaghan / Peter Jasniewski / Chris Schofield / J. Burns Smith, JR. / Francois Muscat / Rob Thomas / Benjamin Smith / Chuck Bankoff / Andre Savoie / Eric C. Cook / Alison Lindemann / Michael Watkins / Nicole Dupre / Chris Leone

Tehnoloogia ja internet on pidevas muutumises ning suurtegijad Apple, Google ja Facebook kujundavad ümber seda, kuidas me omavahel suhtleme. Mis töötab otsingumootorite kampaaniates, sotsiaalmeedias, mobiilireklaamides ja veebiarenduses täna, ei pruugi homme enam kehtida. Nii võib kiirete arengute taustal digiturundusega alustamine keeruline ja hirmutav tunduda. Õnneks on digiturundus alles lapsekingades ja kõigil on võimalik veel praegu alustades häid tulemusi saavutada. Meie kirjutatud raamat „Digital Minds" annab sulle vajalikud teadmised ja nõuanded, et saaksid digimaailmas oma äri eesmärke saavutada ja konkurentidest ees püsida.

 • Introduction: An Evolving World
 • 1 Competitor Analysis: Your Road Map to Winning the Web War
 • 21 Webiste Development: Seven Steps to Success
 • 43 eCommerce: A Shopping Revolution
 • 57 Content Marketing: Make An Impression
 • 73 Social Media Sales, Marketing & Reputation Management
 • 89 Digital Advertising: Expand Your Reach
 • 117 Landing Page Optimization: It's about Psychology, Not Technology
 • 141 SEO: The More Things Change The More They Stay the Same
 • 165 Mobile Devices: They Are Commanding Our Attention
 • 187 Email Marketing: Evolving in a Social World
 • 207 Marketing Automation: Dream or Reality?
 • 219 Analytics: The Role of Data in Digital Marketing
 • 235 Conclusion: Technology Of the Future

Triine Casdagli

Elisa Eesti, ärikliendiüksuse turundusjuht

„Raamatu pealkiri räägib enda eest – lihtsas keeles ja kompaktselt kirja pandud tarvilik ning praktiline teejuhis, millised võimalused peituvad digiturunduse arsenalis, millised on digiturunduse üksikkomponentide omavahelised seosed ning kuidas neid läbimõeldult ellu rakendada. Suurepärane soovituslik lugemine igaühele enne digiagentuuriga koostöö alustamist."

Lauri Vilt

Tallinna Lauluväljak, turundusjuht

„Digital Minds on kergelt loetav ja mõnusalt kaasahaarav, mis paneb nii-öelda filmi silme ees jooksma. Lugedes tekkis äratundmisrõõm ja seosed olid kiired tekkima. Teemadele lähenetakse punkt-punkti haaval ning saab kasutada enda tegevuste elluviimisel. Piisab ainult näpuga järge ajada ja rakendada. Meeldis lähenemine, et ei räägita ainult teooriast, vaid keskendutakse ka praktikale ja tuuakse palju konkreetseid punkte välja."